Παρουσίαση της σειράς Μ COSMETICS «Απλά όμορφη»-by Maria Mpekatwrou
![](/wp-content/themes/yootheme/cache/80/5cb7d9c008502deb8141091027f5f238-b28-80f00b3d.jpeg)
![](http://www.fashionfever.world/wp-content/uploads/2023/05/roula-photo.jpg)
Ρούλα Καρπουζλή
Την Πέμπτη 11 Ιουνίου, ο Ελληνικός Ιππικός Όμιλος φιλοξένησε το πρώτο event της μετά COVID εποχής. Με σύνθημα «Απλά όμορφη» οι ιδιοκτήτες της Φαρμακευτικής Εταιρείας Medical Pharmaquality κος Καραγιαννάκος Παναγιώτης & Κος Μπουφίδης Νίκος, υποδέχθηκαν εκπροσώπους από τον επιχειρηματικό, δημοσιογραφικό και φαρμακευτικό χώρο για να γιορτάσουν τί άλλο την ομορφιά!
Πρωταγωνίστρια της ημέρας η Μαρία Μπεκατώρου, η οποία σαν άξια οικοδέσποινα παρουσίασε με συγκίνηση αλλά και μεγάλη υπερηφάνεια τη μοναδική σειρά περιποίησης προσώπου που φέρει την υπογραφή της. Η σειρά Μ COSMETICS by Maria Mpekatwrou είναι μια ολοκληρωμένη σειρά, που αποτελείται από 6 προϊόντα, τα οποία βασίζονται στην επιστήμη της βιομιμητικής και προσφέρουν άμεση ανάπλαση και λάμψη στο δέρμα.
Την παραγωγή της εκδήλωσης ανέλαβε η εταιρεία PPDA Την Διοργάνωση και την Επικοινωνία η AD Communications
![](http://www.fashionfever.world/wp-content/uploads/2023/05/roula-photo.jpg)