Celebrity Skin :Εμφανίσεις διάσημων Κυριών που συζητήθηκαν !!
![](http://www.fashionfever.world/wp-admin/admin-ajax.php?action=kernel&p=image&src=%7B%22file%22%3A%22wp-content%2Fuploads%2F2018%2F04%2Fe2dc343852dcc66e453f7f9901577ec5-cc4.jpg%22%2C%22thumbnail%22%3A%221500%2C1000%2C%22%7D&hash=8782caff)
![](http://www.fashionfever.world/wp-content/uploads/2023/05/roula-photo.jpg)
Ρούλα Καρπουζλή
Με ξεχωριστές εμφανίσεις και αναπάντεχα highlights ο Δημήτρης Στρέπκος με τον οίκο μόδας Celebrity Skin παρουσίασε τη νέα του συλλογή F/W 2018-19 «Chaotic Glamour» στα πλαίσια της Αthens Xclusive Designers Week στο Ζάππειο.Τα avant-garde στοιχεία που χαρακτηρίζουν το brand είχαν πρωταγωνιστικό ρόλο αλλά και με πλούσια εικαστικά στοιχεία που είχαν ως αποτέλεσμα ένα ακόμα λαμπερό show με πολλές εκπλήξεις.Μια από αυτές ήταν η εμφάνιση διάσημων κυριών της showbiz στο catwalk με μοναδικές δημιουργίες!
Ανάμεσα σε αυτές που περπάτησαν στην πασαρέλα ήταν οι: Μικαέλα Φωτιάδη μαζι με το 9 μηνών παιδί της, Μπέσυ Μάλφα, Έφη Παπαθεοδώρου, Κάτια Νικολαΐδου, Νίνα Λοτσάρη, ‘Αντζυ Ανδριτσοπούλου, Αλεξάνδρα Παναγιώταρου και Νικολέττα Καρρά.
Με μεγάλη επιτυχία ωστόσο πραγματοποιήθηκε παράλληλα και η επίδειξη μόδας εσωρούχων της εταιρείας DARE UNDERWARE-John Elegance που απέσπασε θερμά σχόλια ως προς το αποτέλεσμα με τα γυμνασμένα εντυπωσιακά ομολογουμένως μοντέλα- αθλητές όπως και του Andreu Ηoneycutt-everyone Ünited καθως παρουσίασε για πρώτη φορά την συλλογή του με παπιγιόν, στο show του Celebrity Skin.
Στην επίδειξη συμμετείχε με guest εμφάνιση ο ηθοποιός και τραγουδιστής Γιάννης Χατζηγεωργίου ενω την παρακολούθησαν εκπρόσωποι της μόδας,του καλλιτεχνικού και δημοσιογραφικού κόσμου.
Photo credits :Panoulis
![](http://www.fashionfever.world/wp-content/uploads/2023/05/roula-photo.jpg)