ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΟ ΔΕΙΠΝΟ ΓΙΑ ΦΙΛΕΣ ΜΕ ΟΙΚΟΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΗΝ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΓΓΕΛΙΔΗ
![](/wp-content/themes/yootheme/cache/cf/876bf0d06d19e26d37c3ab00d016af7b-a19-cf2f6dbb.jpeg)
![](http://www.fashionfever.world/wp-content/uploads/2023/05/roula-photo.jpg)
Ρούλα Καρπουζλή
Μια μαγευτική γυναικεία βραδιά, σε ένα ανοιξιάτικο σκηνικό- δια χειρός Βαγγέλη Μπουλά- διοργάνωσε η Αγγελική Αγγελίδη, σύζυγος του γνωστού δερματολόγου Στέλιου Αγγελίδη, στην οικία της. Κατά την διάρκεια της βραδιάς η οικοδέσποινα έκανε έκπληξη στις καλεσμένες της και τους παρουσίασε το νέο της πίνακα ζωγραφικής με τίτλο ” Άνοιξη”.
Την παρουσίαση του έργου τέχνης της μητέρας του ανέλαβε επιτυχώς ο εντεκάχρονος ,Αγάπιος Αγγελίδης ,που έκλεψε τις εντυπώσεις με τις εκλεπτυσμένες και εύστοχες ατάκες του!
Στην πρόσκληση της αγαπημένης σε όλους, Αγγελικής Αγγελίδη, η οποία φημίζεται για την άψογη φιλοξενία της ανταποκρίθηκαν πολλές γνωστές κυρίες της Elite Αθηναϊκής κοινωνίας.
Στο τέλος της υπέροχης βραδιάς η οικοδέσποινα προσέφερε ένα δώρο που είχε η ίδια ετοιμάσει για καθεμία από τις φίλες της. Μια “μυρωδάτη”τσάντα με ανοιξιάτικη διάθεση!
photos : papadakispress
![](http://www.fashionfever.world/wp-content/uploads/2023/05/roula-photo.jpg)